שירות בפייסבוק – ללקוחות מרפאת שיניים בצפון

מרפאת שיניים בצפון - שירות בפייסבוק

להתעדכן, לשאול, להבין – שירות בפייסבוק למטופלי מרפאת שיניים בצפון ובכל הארץ

כמו שרפואת השיניים מתקדמת כך גם התקשורת. טכנולוגיות תקשורת מתקדמות מאפשרות קשר ישיר עם לקוחות ומטופלים במגוון ערוצים. לדוגמא, שירות בפייסבוק – הרשת החברתית הפופלארית ביותר בעולם.גם HIclinic – מרפאת שיניים בצפון בהנהלת ד"ר חנא עיסא – צועדת קדימה לעידן השירות הדיגיטלי.

רוצים לקבל שירות בפייסבוק?

בואו לדף הפייסבוק שלנו בו תוכלו לשאול שאלות בנוגע לשירותי המרפאה, הטיפולים השונים, בריאות השיניים והחניכיים, הקלת כאבים והתנהלות במצבי חרום.

כמה דגשים בנושא שירות בפייסבוק ללקוחות מרפאת שיניים בצפון

פייסבוק הוא ערוץ מידע ותקשורת. אנו נפרסם בו כל מידע חדש שיעלה לאתר האינטרנט שלנו, נשתף מידע מישראל ומן העולם בנושא חידושים בתחום רפואת השיניים, נגיב להתרחשויות אקטואליות הקשורות לבריאות השיניים והחניכיים ועוד ועוד. אתם, כאמור, מוזמנים להשתתף.

אנחנו נשתדל מאוד להגיב במהירות מירבית לכל פנייה. לא נוכל, כמובן, לענות מיידית. אנחנו עסוקים קודם כל בטיפול בלקוחותינו לאורך היום (ולעתים אף מעבר לכך). בנוסף, לפעמים כדי לענות באופן מדויק צריך לחשוב ולבדוק. אין רפואה "בשלוף".
לא תמיד נוכל לענות תשובה ספיציפית ברמה אישית. עם כל ההתקדמות הטכנולוגית והתקשורתית, עדיין אין תחליף לבדיקה. שירות בפייסבוק נותן ערך מוסף גבוה אך אינו תחליף לטיפול.

התחברו אלינו – עשו "לייק" לדף הפייסבוק שלנו וקבלו את העדכונים ישר לטיימליין שלכם.