שלום עולם, אנחנו כאן לשירותכם – מרפאת שיניים בקריית מוצקין

מרפאת שיניים בקריית מוצקין HI Clinic

אתר האינטרנט של HI Clinic, מרפאת שיניים בקריית מוצקין, יוצא לדרך

יכול להיות שלברך "שלום עולם" זה קצת מוגזם, כי אנחנו כאן, ב-HI Clinic, מרפאת שיניים בקריית מוצקין, בעיקר לשירות תושבי חיפה והקריות, הגליל המערבי וצפון הארץ. אז "שלום צפון" – יוצאים לדרך חדשה.

אנחנו, הצוות של HI Clinic, רואים את המרפאה שלנו כמקום מיוחד. לא "עוד" מרפאת שיניים בקרית מוצקין אלא מרפאה מתקדמת שהיא מודל מקצועי לעוסקים בתחום, בצפון ובכל הארץ. מקור ידע ומידע ללקוחותינו המטופלים, לכל אוכלוסיית הסביבה וכל מי שזקוק למידע בנושא בריאות השיניים, החניכיים והפה.
לכן אנחנו מציעים פגישת ייעוץ חינם עם ד"ר חנא עיסא, מייסד ומנהל המרפאה ומבכירי רופאי השיניים בצפון. לכן הקמנו את אתר האינטרנט שלנו בו תוכלו למצוא, בנוסף למידע אודות המרפאה והטיפולים השונים, גם מאמרים וכתבות על בריאות הפה ורפואת הפה והשיניים. בשפה פשוטה וברורה.

היינו שמחים לגלות שאתם מגיעים לכאן לא רק רק בחיפוש אחרי פתרון לבעיות כואבות, אלא באופן סדיר, נגיד פעם בחודש, כחלק מסגנון חיים בריא. קצת ידע יכול לחסוך לכם המון כאבים והמון טיפולים באמצעות מניעה מראש של בעיות שיניים וחניכיים.

באופן כללי, בכל מה שקשור לבריאות השיניים, הקפדה על שיטתיות וסדר היא עניין מפתח. זה מתחיל בפעולה הפשוטה והבסיסית שכולנו עושים פעמיים ביום, בוקר וערב, והיא צחצוח השיניים עם משחה ומברשת. זה ממשיך בהקפדה על ביקורים תקופתיים אצל רופא השיניים – טיפולי תחזוקה שחוסכים הרבה טיפולי חירום. וזה לא נגמר – כי הידע בתחום רפואת השיניים הוא דינאמי וההתפתחויות הרפואיות והטכנולוגיות הן לא פחות ממדהימות.

אנחנו מקפידים להיות עם היד על הדופק, קרוב לחידושים, ולא מפסיקים ללמוד. את הידע נשתף איתכם כאן, באתר האינטרנט של HI Clinic, מרפאת שיניים בקריית מוצקין שחושבת אחרת.

טיפולי שיניים ב-HI Clinic

One comment on “שלום עולם, אנחנו כאן לשירותכם – מרפאת שיניים בקריית מוצקין
  1. Hi, this is a comment.
    To get started with moderating, editing, and deleting comments, please visit the Comments screen in the dashboard.
    Commenter avatars come from Gravatar.