השתלות שיניים וחשיפת שתלים: ורד אלה חזרה לחייך

ורד אלה, ורד אלה - השתלות שיניים וחשיפת שתליםשסיפורה המיוחד נחשף גם בתקשורת, עברה טיפול שיניים מורכב הכולל השתלות שיניים וחשיפת שתלים

הסיפור קורע הלב של ורד אלה זכה לחשיפה תקשורתית הרבה והוביל להתגייסות ציבורית על מנת להחזיר לה את השיניים, את החיוך ואת איכות החיים. זה הצליח, בזכות החברים ובזכות ד"ר חנא עיסא שביצע את הטיפול המורכב של השתלות שיניים וחשיפת שתלים.

ורד אלה מברכת את ד"ר עיסא בפתיחת המראה החדשה HIclinic
"ברכות מכל הלב לפתיחת המרפאה החדשה CLINIC H בקרית מוצקין, שהשגשוג וההצלחה יהיו מנת חלקך, כי מכל האנשים בעולם זה מגיע לך.
אתה אישיות מדהימה, מצד אחד רגיש, אכפתי, יודע להשרות תחושת ביטחון שנמצאים בידיים טובות ובטוחות, ומצד שני נמרץ חזק ומשקיען שאינו מתפשר על פחות ממושלם בכל טיפול" (ורד אלה).

קצת רקע: איך איבדה ורד אלה את כל שיניה

עקב שורה של תקלות טרגיות, שהחלו בטיפול פשוט והסתבכו, מצאה את עצמה ורד אלה, אשה עובדת ונמרצת ללא שיניים ועם כאבים טורדניים. ורד חיפשה דרך להחזיר לעצמה את שיניה ואת החיוך שאב בענן הכאבים והסבל. היא כמובן לא יכלה להרשות לעצמה את עלות הטיפול, שעמד על סכום בן 6 ספרות, אך בעזרת חברים, ותוך שיתוף הציבור, הצליחה לגייס סכום חלקי.

ואז היא פגשה את ד"ר חנא עיסא שהסכים לקחת על עצמו את מלוא הטיפול במחיר עלות בלבד (חיסכון של עשרות אלפי שקלים עבור ורד).
להבנת הרקע בקרו באתר שהקימה ורד על מנת למצוא פתרון לסבל: http://veredella-no-teeth.com

דברים שכתבה ורד לאחר הטיפול אצל ד"ר חנא עיסא

את ד"ר חנא עיסא הכרתי ב"תדהר מרכז השתלות שיניים" והוא הרופא היחיד שהיה מוכן לטפל בי עקב מורכבות הטיפול שהייתי צריכה. בזכותו תהליך השתלות השיניים שעשיתי ב"תדהר" הצליח, בניגוד לעבר.
כשהגעתי אליו במהלך חיפוש אחר רופא שיניים שימשיך לטפל בי, לאחר ש"תדהר" פשטה את הרגל, ראיתי שהוא באמת מאד מאד מקצועי, בן אדם נפלא ואנושי מאד הנותן יחס מהמם בלי קשר אם אתה מטופל שלו. אדם עם לב זהב.

ד"ר חנא עיסא הוא הרופא היחיד מבין כל רופאי השיניים שפגשתי באותה תקופה, שהסביר לי בצורה מעמיקה ורצינית את מורכבות מצב הפה שלי והטיפול המיידי שאני צריכה לעשות. מהרגע הראשון שנכנסתי למרפאתו נעטפתי באווירה חמה ותומכת מאד.
המלאך שלי, ד״ר חנא עיסא, עם היכולות המקצועיות האדירות שלו, שפך אור ונצנצים לסלעים (חשיפת שתלים) ובנה גושים לבנים (שתלים) בעקשנות כי היו בהם גושים אפורים שלא רצו לתת אור. כעבור שלוש שעות מהטיפול המורכב כמעט ואין כאבים. ולא תאמינו – באותו ערב אכלתי מטעמים מופלאים של דודתי לייקה האהובה וגם שתיתי יין מעולה.
בזכות ד״ר חנא עיסא אני רואה את הכיוון לחיוך ולשמש בחיי. תודה מכל הלב ד״ר חנא עיסא.

ד"ר עיסא מסביר את הטיפול שניתן לורד אלה